فروش : **یک واحد مسکونی ویلایی 85 متری در ملک شهر فروخته شد

قیمت فروش:
1,000,000,000 تومان
مساحت زمین:
105 متر
موقعیت:
ملک شهر
اطلاعات بیشتر

فروش : یک واحد ویلایی- 350 متر زمین فروخته شد

قیمت فروش:
3,700,000,000 تومان
مساحت زمین:
350 متر
موقعیت:
سه طرف نور
اطلاعات بیشتر

فروش : یک واحد ویلایی دوطبقه در امیرحمزه - 250 متر فروخته شد

قیمت فروش:
12,700,000,000 تومان
مساحت زمین:
250 متر
موقعیت:
جنوبی
اطلاعات بیشتر

خرید و فروش خانه ویلایی در اصفهان

گذشت زمان سبب شده تا خانه های ویلایی جای خود را به آپارتمان ها بدهند. اما با نگاهی اجمالی به اوضاع موجود در املاک اصفهان و همچنین وجود خانه های ویلایی در این شهر می توانیم دریابیم که شمار این نوع از خانه، نسبت به املاک ویلایی شهر های بزرگ بیشتر است. پس اگر به فکر خرید و فروش خانه ویلایی در اصفهان هستید، جای هیچ نگرانی نیست.

خرید ویلایی در اصفهان

خانه ویلایی ویژگی هایی دارد که هر خریداری باید به آن توجه داشته باشد. تیم املاک زمین هر آنچه که باید در مورد خرید ویلایی در اصفهان بدانید را برای شما عنوان خواهد کرد.

اولین نکته ای که باید برای خرید این نوع خانه ها مد نظر داشته باشید، هزینه ملک های ویلایی است. چرا که نسبت به اکثر آپارتمان ها ، خانه های ویلایی متراژ بالاتر، تعداد اتاق بیشتر، حیاط و ... دارند.

حال، برای خرید ویلایی در اصفهان، محله، نقش کلیدی بازی می کند. اما به جرات می توان گفت که در اصفهان عبارتی با عنوان بالای شهر پایین شهر وجود ندارد چرا که هر محله می تواند از قیمت بسیار بالایی برخودار باشد.

در واقع، در هر محله ای از اصفهان، خیابان و یا کوچه ای وجود دارد که ارزش آن بسیار بالا است. به عنوان مثال، خیابان دشستان، خیابان باغ دریاچه، خیابان مردوایج بعضی از خیابان ها و کوچه های جابر انصاری، برخی خیابان های خانه اصفهان مانند بهار و ... از قیمت بسیار بالایی برخودار هستند.

نکته بعدی، زمان ساخت ملک است. اگر خانه ویلایی نوساز باشد خیالتان راحت است که تا سال ها نیازی به تعمیرات نیست و می توانید در فضایی خصوصی و در آرامش زندگی کنید.

از طرف دیگر، اگر ملک قدیمی باشد، تجهیزاتی مانند لوله ها، درها، پنجره ها و .. در آن فرسوده است. البته، در این حالت، دو موضوع پیش می آید که در هر دو آن مبلغ بالایی باید هزینه کنید:

  • اولی، اگر ملک به طور اصولی بازسازی شده باشد، که در این صورت می تواند تا سالیان سال محل زندگی مناسبی برای شما باشد.
  • دومی، اگر به دنبال خانه ویلایی قدیمی هستید، که در این صورت می توانید خود آن را بازسازی و یا آن را بسازید.

فروش ویلایی در اصفهان

خرید خانه ویلایی یک طرف ماجرا است و نباید از فروش آن غافل شد. برای کسانی که به فکر فروش خانه ویلایی در اصفهان هستند نیز نکاتی وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

مالکان خانه های ویلایی باید در ابتدا بدانند که خریداران ملک آن ها را چه دسته ای در جامعه تشکیل می دهد. چرا که مطمئنا زوج های جوانی که با تازگی ازدواج کرده اند، با وجود وضع اقتصادی موجود، توان مالی برای خرید ویلایی ندارند.

پس، برای فروش ویلایی در اصفهان باید بدانید که خانواده های پرجمعیت یا خانواده های به اصطلاح عیال وار مخاطب شما هستند. کسانی که با آپارتمان نشینی نمی توانند کنار بیایند و سبک زندگیشان باعث اذیت شدن همسایه ها در مجتمع ها می شود. حتی، می توان گفت که از پرداخت هزینه های شارژ و داشتن مدیر ساختمان فراری هستند.

نکته دوم، اطلاع رسانی دقیق است. از آنجایی که اصفهانی ها مردمانی هستند که برای خرید ملک تحقیقات زیادی انجام می دهند، باید تمام جزئیات را برای فروش ویلایی در اصفهان بگویید. به عنوان نمونه، اینکه چقدر متراژ دارد، ملک جنوبی است یا شمالی، محلیت چگونه است، جزئیات خانه نظیر سال ساخت، تعداد اتاق ها، نوع سبک گرمایشی و سرمایشی و ...

نکته سوم، داشتن صبر است. از آنجایی که این نوع خانه ها قیمت زیادی دارند، باید برای فروش خانه ویلایی در اصفهان صبر داشته باشید تا بهترین گزینه برایتان پیدا شود.